ZINTEGROWANE PROGRAMY ZWALCZANIA SZKODNIKÓW (IPM)

Apogeum czystości oferuje ceny konkurencyjne, elastyczne, uwzględniające oczekiwania i potrzeby Zleceniodawcy w zakresie świadczenia usługi na podstawie wynegocjowanej umowy. 

·         Ceny ustalane z Państwem indywidualnie na podstawie kalkulacji uwzględniającej rodzaj, specyfikę i zakres usług oraz indywidualne życzenia klienta.

·         Wycena usługi odbywa się na miejscu, w którym ma być wykonana z uwzględnieniem wszystkich realiów występujących w miejscu zagrożenia przez szkodnika

·         Wycena usługi jest ustalana według ogólnego polskiego cennika z zakresu usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz obejmuje koszt dojazdu do klienta.

·         Usługi są wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami BHP.

·         Przeprowadzamy szkolenie z zakresu identyfikacji, zwyczajów oraz oznak występowania szkodników.

·         Do każdego zabiegu dołączamy dokumentację wymaganą i akceptowaną przez instytucje kontrolujące (Sanepid, Straż Miejską itp.).

 Informacje oraz ceny zamieszczone w niniejszym dokumencie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarte tu informacje oraz ceny mogą różnić się od informacji i cen w aktualnej ofercie Specjalistycznego Zakładu DDD Apogeum czystości.

 

Dariusz Kuczyński

 

 

 

Zintegrowane programy zwalczania szkodników (IPM)

 

 

Wycena indywidualna

Ze względu na charakter opracowywanych przez nas Programów Zwalczania Szkodników, wycena usług dokonywana jest na podstawie indywidualnych zapytań.

Prosimy o wypełnienie „formularza zapytania” lub przesłania zapytania  na adres e-mail.

 

 

Formularz zapytania:

Nazwa i adres obiektu:
Numer telefonu kontaktowego:
Jak wielkiego obiektu ma dotyczyć wycena (metraż) :
Czy na obiekcie zamontowane są urządzenia monitorujące aktywność szkodników? (tak/nie) :
Jeśli na obiekcie zauważono problem ze szkodnikiem, proszę krótko opisać , o jaki problem chodzi i jakich szkodników dotyczy. :
Czy na obiekcie został wdrożony Program Zwalczania Szkodników? (tak/nie):